[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Форум » Форум » ВІДСУТНІСТЬ ПЛЕЙМЕЙКЕРІВ - СЛАБКЕ МІСЦЕ УКРАЇНЦІВ .
ВІДСУТНІСТЬ ПЛЕЙМЕЙКЕРІВ - СЛАБКЕ МІСЦЕ УКРАЇНЦІВ .
Footballselect(2012)Дата: Субота, 2013-03-23, 4:54 PM | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Українські плеймейкери і не тільки вони, але плеймейкери більше,  а вірніше менше можуть розкривати свій талант . Моя  мета  привернути увагу . В нас, нажаль, прийнято вважати що це особиста проблема конкретних футболістів,  але це не зовсім так !!!  Зараз не буду про причини. Вирішення проблеми бачу в психологічній підготовці . Яка , очевидно, повинна бути   на порядок краща ніж зараз має середній успішний футболіст не плеймейкер.

Коротко опишу свою систему психологічного духовного розвитку , яка  мені допомагає.

Корисно, для початку, знати закони які діють в нашому світі та де вони описані.
-Є 7 нот ,
-у людей є 7 чакр,
-на планеті 7 материків ,
-в молитві  "Отче наш"  - 7 фраз окремих за змістом ,
-в Біблії також ще : семиголовий звір, 7 ангелів з язвами, з трубами, Агнець знімає 7 печаток.
-гра шахи - 7 видів фігур (пішки, король, фєрзь, ладья, кінь та два види слонів кожен з яких ходить тільки по" своєму кольору ") ,
-кубічна система координат , або відносно нас є  - 7 "точок"  (центр, право, ліво, верх, низ, перед , зад).

Одже є 7 позицій. Якщо їх  розвивати то можно добре почуватися не дивлячись навіть на те , що світ в якому ми живемо, м'яко кажучи ,  недосконалий.
Яким чином, як сильно та який термін розвивати ці 7 позицій ?

Біблія, Откровення Богослова гл 13:
"...Ему были даны уста, говорящие высокомерные слова  и богохульства, и была дана власть действовать сорок два месяца .   И он открыл свои уста, чтобы порочить  Бога, его имя и его жилище — тех, кто живёт на небе .   Также ему было позволено  вести войну со святыми и победить их. "

Тут говориться про категорію людей через яких не реально буде розслабитися 3.5 роки чим би ти, новим для себе , не займався б. 3.5 роки поділити на 7 дорівнює пів року. Тобто на кожну із семи позицій треба по пів року (приблизно).  Я переконаний що одночасно одразу 7 позицій розвивати не реально. Тому існує своя черговість .

Доказ :Біблія   "1 Итак, оправдавшись верою, мы имеем мир с Богом через Господа нашего Иисуса Христа,
2 через Которого верою и получили мы доступ к той благодати, в которой стоим и хвалимся надеждою славы Божией.
3 И не сим только, но хвалимся и скорбями, страданиями, зная, что от скорби, страданий происходит терпение,стойкость
4 от терпения, стойкости - опытность, от опытности надежда,
5 а надежда не постыжает, потому что любовь Божия излилась в сердца наши Духом Святым, данным нам
. "
Маємо 4 етапи розвитку:
- 1 страждання, скорбота ,
- 2 стійкість, терпіння,
- 3 досвід , одобрення,
-4 та те що в Біблії має назву "надія на славу Бога".
Це конкретні 4 "позиції "  із семи які треба розвивати коли  починаєш займатися новою для себе справою. Щоб знати які інші три  треба скористатися підказками, а саме те що я вже говорив : чакри,  ноти,  "Отче наш" та інш.
Також, якщо підключити логіку, можна здогадатися чи треба одразу починати зі страждання чи може спочатку, наприклад,  "на білому коні" (Біблія, откровення Богослова , Агнець знімає 7 печаток) оцінити  що ти  вже маєш, можеш  а потім вже починати далі розвиватися (страждання, стійкість, досвід, надія і т. д.  ..  )

Одже   кожному  із семи етапів відповідає   своя  фраза з молитви "Отче наш ", нота , чакра , шахова
фігура ... Можливе поєдняння  двох із семи етапів в один (1 рік).

Якщо комусь буде цікаво то можно окремо розібрати кожну фразу з "Отче наш" ,  шахову фігуру і т. далі, тобто кожен із семи етапів.

Логічно виникає питання щодо страждання . Що чекати поки з'явиться на те причина ? Якщо святити ім'я Бога ("Отче наш" -... хай святиться ім'я твоє...) то вже буде не легко. Це буде найлегше страждання з можливого.

далі допишу пізніше
 
Footballselect(2012)Дата: Неділя, 2013-06-16, 2:25 PM | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
[color=#38761D]На даний час в нас "грає" два плеймейкера,  це Констянтин Кравченко  та  Ярослав  Кінаш.

До Кравченка я не дозвонився. Дозвонився на базу ,  там почув що "в Кості все стабільно, все залежить від нього...".

Але мені вдалося  дозвонився до Ярослава Кінаша
. З його слів мені зрозуміло що, на його думку,  проблема в тому , щоб "не профукати". Тобто хто не заграв стабільно  ( а це КалітвінцевМихайленко, Рикун, та інш.) самі в цьому винні. Ну і очевидно сам Ярослав не хоче ,  як він казав "профукати" .  З одного боку це похвально, але з іншого ,  на моє глибоке переконання,  це недооцінка проблеми. Як доказ - небуло і немає жодного плеймейкера вище середнього рівня.

Коли я розмовляв з Кінашем в "Волині" змінився тренер,   після цього Ярослав почав з'являтися в основному складі.  Я можу спрогнозувати що він     може не впоратися з психологічним навантаженнямТак точно як  і не справились інші плеймейкери .  Його може вистачити на півроку, рік. Потім  як кажуть " наша пєсня хороша-начинай сначала "
[/color]
 
Footballselect(2012)Дата: Вівторок, 2013-06-18, 6:28 PM | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Костю Кравченка  та  Ярослава  Кінаша, після того як вони до певної міри  деградували , чекає  ,  нажаль,  інша крайність.

Вспомнимо Юрія  Калітвинцева та Дмитра  Михайленка
.   Щодо Михайленка,  то мені ніяких подробиць невідомо. Я лише знаю , що він був дуже талановитим центральним атакуючим півзахисником ,  але не зміг розкрити свій потенціал.

А ось Калітвинцев сам в интервью розповідав про свої проблеми.
Він не був гулякою як Кравченко чи Кінаш, він чудовий сім'яним, скромна та дуже відповідальна людина.  Але він теж не довго пограв. Після того як   деякий  час грав на самому високому рівні за Динамо та за збірну України він відчув , наскільки я пам'ятаю,   що психологічно не може
  перебувати на тренуванні, він відчував сильний стрес, психологічне навантаження  і т. п.
  Після чого  він змінив клуб ( якщо не помиляюсь то це Трабзонспор) . В іншому клубі справи не пішли і він взагалі закінчив карьєру.

На даний момент можно твердо сказати,  що ні Констянтин Кравченко  ні Ярослав  Кінаш не хотять порушувати режим, пити , гуляти і взагалі  будь-як  деградувати.Але як показує приклад Калітвинцева та й  Михайленка  також  -  цього , нажаль,  ніяк не достатньо !!!!
Можливо щось подібне вже відбувається зараз з плеймейкером  Іллічівця  Костею Кравченко. Бо ніби людина тренується ,  але навіть в запас не потрапляє...
 
Footballselect(2012)Дата: Субота, 2013-07-06, 1:41 PM | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline




 
Footballselect(2012)Дата: Субота, 2013-07-13, 1:41 PM | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
 
Footballselect(2012)Дата: Понеділок, 2013-08-19, 1:58 PM | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
ТЕРНИСТИЙ ШЛЯХ ПЛЕЙМЕЙКЕРА КОНСТЯНТИНА КРАВЧЕНКО
можно в книгу рекордів Гінеса заносити ( то дубль, то основа)
24
Константин Кравченко
Гражданство: Украина
Место рождения: Днепропетровск
Дата рождения: 24.09.1986
Вес: 79
Рост: 181
Карьера

Статистика выступлений

2012-2013 Дубль Ильичевец (Мариуполь)
2012-2013 Высшая Ильичевец Мариуполь
2011-2012 Дубль Шахтер Донецк
2011-2012 Дубль Карпаты Львов
2011-2012 Высшая Карпаты Львов
2010-2011 Дубль Ильичевец Мариуполь
2010-2011 Высшая Ильичевец Мариуполь
2010-2011 Дубль Шахтер Донецк
2010-2011 Высшая Шахтер Донецк
2009-2010 Дубль Шахтер Донецк
2009-2010 Высшая Шахтер Донецк
2008-2009 Дубль Шахтер Донецк
2008-2009 Высшая Шахтер Донецк
2007-2008 Дубль Шахтер Донецк
2007-2008 Высшая Шахтер Донецк
2007-2008 Дубль Днепр Днепропетровск
2007-2008 Высшая Днепр Днепропетровск
2006-2007 Дубль Днепр Днепропетровск
2006-2007 Высшая Днепр Днепропетровск
2005-2006 Дубль Днепр Днепропетровск
2005-2006 Высшая Днепр Днепропетровск
2004-2005 Дубль Днепр Днепропетровск
2004-2005 Высшая Днепр Днепропетровск
2003-2004 Первая Днепр-2 Днепропетровск
2003-2004 Высшая Днепр Днепропетровск
2002-2003 Вторая Днепр-3 Днепропетровск
2001-2002 Вторая Днепр-3 Днепропетровск
 
Footballselect(2012)Дата: Вівторок, 2013-09-24, 8:30 PM | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
На початку літа (4 повідомлення) я писав:
" що Кінаш може не впоратися з психологічним навантаженням, так точно як і не справились інші плеймейкери . Його може вистачити на півроку, рік. Потім як кажуть " наша пєсня хороша-начинай сначала "


пройшло близько пів року як він почав тренуватися з командою на зборах , а грати і того менше і Кварцяний в останній момент виключив його з заявки на чемпіонат.

нажаль..........
 
Footballselect(2012)Дата: Вівторок, 2013-09-24, 8:59 PM | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
нещодавно одна з груп Волині вк http://vk.com/volyn_fc взяла в нього інтерв'ю:

Ярославе, чому вас відзаявлено зі складу команди, адже ви досить непогано проявили себе, зокрема у матчі проти столичного "Динамо"?

- Всі питання щодо цього задавайте Кварцяному.

Чи мали ви розмову з Кварцяним після того, як вас ввиключили зі списку команди?

- Ні.

Ви залишились у Луцьку?

- Так.

Чи продовжуєте тренуватись?

- Тренуюсь... Підтримую форму.

Чи маєте якісь пропозиції з інших клубів?

- Так. Але, від яких саме, поки не можу сказати.
 
Footballselect(2012)Дата: Неділя, 2013-12-08, 10:53 PM | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
На сьогодні Кравченко Костя продовжує карєру в дублі, Кінаш без клуба . Відносно мають успіх Льопа та Безус . Льопа ,хоча й із замінами , заграв коли пішов в "Карпати" літом , тобто пів року пройшло . Безус перейшов у "Динамо" і теж із замінами пограв пів року.
Нажаль можно очікувати спад в їхній грі якщо не навесні , то літом . Пів року-рік грати на одному рівні це норма для українських плеймейкерів. Поживем , побачимо .
 
Footballselect(2012)Дата: Субота, 2013-12-21, 2:04 PM | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Кварцяний говорить на сайті "Волині" про Кінаша :
- Команда крім істотного поповнення впродовж чемпіонату й розпрощалася із кількома виконавцями. Не шкодуєте зараз за Леандро, Бабирем, Кінашем?
Кварцяний :
"...А от стосовно Кінаша, то я завжди шкодував, шкодую і буду шкодувати за ним… Він забрав кілька років життя мені, але це об’єктивно талант й шкода, що український футбол не побачив його кращу стабільну форму у великій кількості матчів. Він коли подорослішає, то зрозуміє, який шанс втратив. Це, напевне, моє найбільше розчарування, бо вимучився з Кінашомм дуже багато. Не хоче зрозуміти вимоги сучасного футболу. "


Я вважаю що Кварцяний та Кінаш один одного варті !!! Кварцяний теж "хороший", достатньо послухати це :


Цє не єдиний запис , є ще подібні.
ПРО ЯКИЙ ХАРАКТЕР КВАРЦЯНОГО МОЖЕ ЙТИ МОВА КОЛИ ВІН СЕБЕ ТАК ПОВОДИТЬ . ЦЕ НЕ ХАРАКТЕР !!! ЦЕ ІНШЕ !!!


Доречі стаття в якій Кварцяний говорить про Кінаша називається: "Віталій Кварцяний: «Енергія в мене не скінчилася»". Цю б енергію та в праведному напрямку ... Звичайно футболістів робить сильнішими духом беспредєл Кварцяного ...
Біблія : Матфея гл 18
"...7 Горе миру из-за преткновений! Конечно, преткновения неизбежно должны появиться, но горе человеку, из-за которого появляется преткновение! ..."


Враховуючи те що Кварцяний почав працювати на два фронти клуб "волинь" та ФФВ я прогнозую що через пів року-рік енергія в нього закінчиться і можно очікувати від нього того ж що і від Кінаша та інших плеймейкерів , тобто "кінець фільму"
 
Footballselect(2012)Дата: Понеділок, 2014-01-13, 1:14 AM | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
з сайту фк "Волинь" Луцьк:

Ярослав Кінаш: «Буду надолужувати згаяне»

09 січня 2014р., 19:17
Ярослав Кінаш: «Буду надолужувати згаяне»

Півзахисник «Волині» Ярослав Кінаш, якого відзаявили з команди на початку вересня 2013 року, боротиметься за місце в складі команди. Про це гравець повідомив у короткому інтерв`ю прес-службі «Волині».

- Ярославе, у тебе відбулася розмова із головним тренером Віталієм Кварцяним. Який її результат?

- Ми поговорили із Віталієм Володимировичем, домовилися, що почнемо співпрацю «з нуля», а я запевнив його, що докладу усіх зусиль, аби не підвести команду і тренера. Сьогодні «Волинь» розпочала підготовку, сподіваюся, що разом з нею відбуду на перший збір.

- Ти стежив за виступами «Волині» восени?

- Дивився абсолютно всі матчі і дуже переживав. Особливо за ті поєдинки,в яких програвали на останніх хвилинах. В принципі ще в серпні, коли я грав, ця «епідемія» розпочалася – пропускати в кінцівці матчів. Коли вболіваєш збоку за рідну команду, ще прикріше почуваєшся в такі моменти. Найкращі ж емоції переповнювали після гри із «Шахтарем».

- Ти пропустив без футболу три місяці, як надолужуватимеш втрачене?

- Трохи грав у залі у цей час, після нового року почав із бігової підготовки, тепер прагну набути фізичні кондиції із командою. Вірю, що швидко це зроблю.
 
Footballselect(2012)Дата: Вівторок, 2014-01-14, 7:16 PM | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо Кінаш і бажатиме стабільно грати то , враховуючи те що він український плеймейкер, довго не протяне: пів року, максимум 1 рік. Він не витримає психологічного навантаження, його стрес знищить. Тобто якщо не проблема дисципліни то буде проблема зі здоров'ям , нажаль. Я приємно здивуюсь коли Ярослав гратиме стабільно більше року. В такому випадку він буде претендувати щоб його називали якщо не характерником, то кандидатом в характерники .
 
Footballselect(2012)Дата: Вівторок, 2014-01-14, 7:24 PM | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Щойно відбуввся організований фк Волинь чат із Богданом Шершуном (гравцем Волині) на якому я задав йому своє питання: "Чому на твою думку не можуть себе розкривати українські плеймейкери ?
наприклад: Кінаш , Кравченко, Рикун, Калітвінцев, Михайленко , Льопа, Безус, Пуканич....."

Богдан Шершун :
"Олександр Шихайло , В Рикуна були проблеми з режимом. Але він грав на високому рівні завжди - і в Дніпрі, і в Металісті, викликався в збірну.
Безус перший рік грає в ТОП-клубі, в нього все попереду, він однаково добавляє в грі. Слава Кінаш талановитий і перспективний, думаю, що підійшов час, коли
він про себе заявить. Все залежить від нього. Михайленко, вважаю, більше гравець оборонного типу, але він мав гарну кар`єру в ДД і ДК. Кравченко, яекщо ви
маєте на увазі Костю, дуже травматичний, йому ушкодження заважають в повній мірі себе реалізувати. В Льопи була травми, до неї він був в хорошій формі.
Але отримав травму хрестоподібних зв`язок і не може набрати колишніх кондицій.
"
 
Footballselect(2012)Дата: П`ятниця, 2014-03-28, 0:37 AM | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Головного тренер луцької «Волині» Віталія Кварцяного прооперовано.

У фахівця діагностували ішемічну хворобу серця. Зараз Віталій Кварцяний почуває себе добре.

Я нагадаю що близько пів року тому Кварцяний очолив федерацію футболу Волині, плюс до того що він вже працював головним тренеров "Волині". Тобто став працювати на "два фронти". Його вистачило на пів року. Можно звичайно сказати , що це випадково якби не статистика яка говорить що стабильно працювати на два фронти ми можемо близько пів року , максимум рік. А вже яка проблема заважатиме себе реалізовувати далі, то вже інше питання. Щоправда ця статистика стосується плеймейкерів , які хочеш-нехочеш знаходяться в положенні на два фронти, але плеймейкери такі ж звичайні люди як інші.
 
Footballselect(2012)Дата: Середа, 2014-04-09, 9:39 PM | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
В 23-ому турі, грали Карпати (Львів)-Севастополь (Севастополь).
за Карпати грає Дмитро Льопа, на позиції центрального атакуючого півзахисника вже більше пів рроку. Я дивився матч Карпати -Севастополь в якому одним з найкращих був Дмитро.
Тільки став чоловік виходити на свій рівень як, нажаль, получив травму. На рівному місці. Після чого був одразу замінений . Наскільки серйозна травма поки що незнаю. Але, враховуючи про що я писав вище , то може бути травма настільки серйозна щоб не дозволити Льопі заграти нормально у футбол.
доречі я писав про Льопу в 11 повідомленні... Там і про Безуса також, який навесні виходить грати лише на останні кілька хвилин...
 
Форум » Форум » Форум » ВІДСУТНІСТЬ ПЛЕЙМЕЙКЕРІВ - СЛАБКЕ МІСЦЕ УКРАЇНЦІВ .
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 20
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика